Hokejbal

1.kolo

28.11.09

ČERVENÉ STRYKY - DEVILS 4:3

J.Pekár 4 - L.Klúčar 2, Pa. Zaujec 1

MIŠ MAŠ - OŠK WARRIORS 3:2

R.Zaujec st. 2, M.Kutak 1 - V.Viskup 1, L.Mesároš 1

CINGULÁŠI - KILLERS 12:1

Ma.Holka 6, D.Dubeň 5 - M.Vanko 1

HUCULSKÉ KONE - STARÁ GARDA 3:1

Mi.Holka 1, P.Feher 1, T.Dubeň 1 - Ro.Bako 1

TRYSKÁČY - PREDÁTORS 5:0

M.Ščasný 3, Pa.Durdiak 1, T.Selický



2.kolo

29.11.09

STARÁ GARDA - TRYSKÁČY 4:7

J.Pavel 2, R.Bako 1, J.Bako 1 - P.Durďiak 3, Ľ.Dúbik 1, I:Nemeš 1, T.Selický 1, A.Janíček 1

KILLERS - HUCULSKÉ KONE 3:12

R.Sabo ml. 3 - Mi.Holka 5, T.Dubeň 3, P.Moravčík 2,P.Feher 1, M.Lichner 1

OŠK WARRIORS - CINGULÁŠI 14:1

L.Mesároš 6, M.Viskup 4, J.Varga 2,V.Viskup 1, R.Sabo st. 1 - S.Pavel 1

DEVILS - MIŠ MAŠ 1:5

P.Zaujec ml. 1 - M.Bako 4, M.Vajda 1

BEACH BOYS - ČERVENÉ STRYKY 5:3

A.Petrík 2, R.Zaujec ml. 2,A.Varga 1 - M.Studený 2, J.Pekár 1

3.kolo

05.12.09

MIŠ MAŠ - BEACH BOYS 3 : 4

M.Bako 1, M.Kutak 1, R.Zaujec st 1 - M.Špitalský 2, A.Varga 2

CINGULÁŠI - DEVILS 14 : 2

S.Pavel 5, M.Holka 3, J.Psota 3,D.Dubeň 1, T.Zabák 1, V.Fúska 1 - L.Klúčar 1, R.Bujna 1

HUCÚLSKE KONE - WARRIORS 1 : 8

T.Dubeň 1 - M.Viskup 3, V.Viskup 2,L.Mesároš 2, Jan Varga 1

TRYSKÁČY - KILLERS 17 : 1

P.Durdiak 5, M.Ščasný 3, I.Nemeš 3, T.Selický 2, Ľ.Dúbik 2, O.Koprda 1, M.Zabák 1 - P.Mesároš 1

PREDÁTORS - STARÁ GARDA 2 : 2

J.Andrášik 2 - Mi.Bako

4.kolo

06.12.09

KILLERS - PREDÁTORS 0 : 10

J.Andrášik 5, R.Dúbik 3, I.Ďurka 1,J.Šedovič 1

DEVILS - HUCULSKE KONE 3 : 7

L.Klúčar 2, P.Zaujec 1 - T.Dubeň 3, P.Moravčík 2, M.Lichner 1, Mi.Holka 1

OŠK WARRIORS - TRYSKÁČY 5 : 1

M.Viskup 2, V.Viskup 1, O.Piroška 1,L.Mesároš 1 - I.Nemeš 1

BEACH BOYS - CINGULÁŠI 9 : 3

R.Zaujec ml. 4, A.Petrík 3,B.Vindiš 1, M.Psota 1 - Ma.Holka 1, S.Pavel 1,D.Dubeň 1

ČERVENÉ STRYKY - MIŠ MAŠ 4 : 10

T.Zámečník 2, P.Chlebec 1, J.Pekár 1 - M.Kutak 4, M.Vajda 2, M.Bako 2, V.Hrnčiar 1, B.Mesároš 1

5.kolo

12.12.09

CINGULÁŠI - ČERVENÉ STRYKY 6:5

Ma. Holka 3,D.Dubeň 2,S.Pavel – M.Studený, J.Pekar, T.Zámečník, P.Chlebec, O.Studený ml.

HUCULSKÉ KONE - BEACH BOYS 3:7

M.Lichtner 2,T.Dubeň – S.Varga, B.Tkáčik, M.Špitálsky, A. Petrík, R.Zaujec ml., A.Varga, M.Psota

TRYSKÁČI - DEVILS 5:0 kontumačne

PREDÁTORS - OŠK WARRIORS 2:6

J.Andrášik, T.Holčík – O.Piroška 3, M.Viskup, L.Mesároš, D.Mesároš

STARÁ GARDA - KILLERS 9:4

R.Bako 4, A.Šebok 3, A.Gala, P.Bako – P.Mesároš 2, R.Sabo ml., N.Arslani




6.kolo

13.12.09

OŠK WARRIORS - STARÁ GARDA 12 : 2

M.Viskup 4,L.Mesároš 3, O.Piroška 2,V.Viskup 2,J.Varga 1 - Mi.Bako 1, A.Sebek 1

DEVILS - PREDÁTORS 0 : 5

J.Andrášik 3, R.Dúbik 1, J.Šedovič 1

BEACH BOYS - TRYSKÁČY 5 : 5

A.Varga 2, R.Zaujec ml.1, A.Petrík 1, B.Tkáčik 1 - I.Nemeš 2,P.Durdiak 1,M.Šťasný 1, T.Selický 1

ČERVENÉ STRYKY - HUCÚLSKE KONE 7 : 3

M.Studený 3,J.Pekár 2, T.Zámečník 2 - T.Duben 2, Mi.Holka 1

MIŠ MAŠ - CINGULÁŠI - 6:5

M.Bako 3 , M.Vajda 1, M.Kutak1, B.Mesároš 1 - J.Psota 3, S.Pavel 1, D.Dubeň 1

7.kolo

19.12.09

HUCÚLSKE KONE - MIŠ MAŠ 3 : 5

P.Feher 2, T.Dubeň 1 - M.Bako 3, M.Vajda 2

KILLERS - OŠK WARRIORS 0 : 5 kontumačne

TRYSKÁČY - ČERVENÉ STRIKY 1 : 1

L.Dúbik 1 - T.Zámečník 1

PREDÁTORS - BEACH BOYS 1 : 6

Ro.Dúbik 1 - M.Psota 2, A.Varga 1, R.Zaujec ml 1, A.Petrík 1, B.Tkáčik 1

STARÁ GARDA - DEVILS 12 : 7

Mi.Bako 5, A.Šebek 2, Ro.Bako 2, J.Bako 1,A.Gála 1,L.Bako ml 1 - Ľ.Klúčar 4 Pe.Zaujec 1, Jakub.R1, M.Bečka 1

8.kolo

20.12.09

DEVILS - KILLERS 3 : 5

Ľ.Klúčar 2, Ľ.Rusnák 1 - R.Sabo ml. 4 , J.Kincel 1

BEACH BOYS - STARÁ GARDA 6 :2

M.Psota 3 ,A.Varga 1,M.Špitalský 1, A.Petrík 1 - Mi.Bako 1, A.Gála 1

ČERVENÉ STRIKY - PREDÁTORS 5 : 3

M.Studený 2,J.Pekár 1, T.Zámečník 1, P.Chlebec 1 - O.Selický 2, I.Ďurka 1

MIŠ MAŠ - TRYSKÁČY 3 : 6

M.Bako 2 , V.Hrnčiar 1 - P.Durdiak 2, M.Šťasný 2, I.Nemeš 2

CINGULÁŠI - HUCULSKE KONE 7 : 3

V.Fúska 3,Ma.Holka2, J.Psota 2 - M.Lichner 3

9.kolo

26.12.09

TRYSKÁČY - CINGULÁŠI 6 : 3

P.Durdiak 3, M.Ščasný 1, Ľ.Dúbik 1, A.Janíček1 - D.Dubeň 2, J.Psota 1

PREDÁTORS - MIŠ MAŠ 1 : 4

O.Selický 1 - M.Bako 4

STARÁ GARDA - ČERVENÉ STRIKY 5 : 3

D.Mikula1,J.Pavel 1, A.Sebek1, Ro.Bako 1,Mi.Bako 1 - M.Studený 2, L.Lanik 1

KILLERS - BEACH BOYS 5 : 6

P.Mesároš 2 , N.Arslani 2, J.Kincel 1 - M.Psota 4, A.Varga1, A.Petrík 1

OŠK WARRIORS - DEVILS 5 : 0 kontumačne

10.kolo

27.12.09

BEACH BOYS - OŠK WARRIORS 1 : 6

A.Varga 1 - M.Viskup 2, L.Mesároš 2, O.Piroška 1, V,Viskup 1

ČERVENÉ STRIKY – KILLERS 4 : 1

J.Pekár 2, M.Studený 1, P.Chlebec 1 - R.Sabo ml. 1

MIŠ MAŠ - STARA GARDA 6 : 1

M.Bako 3, B.Mesároš 1 , V.Hrnčiar 1 , M.Kutak 1 - J.Pavel 1

CINGULÁŠI - PREDÁTORS 4 : 5

S.Pavel 2,J.Psota1, Ma.Holka 1 - I.Durka 2, J.Šedovič 2, T.Holčík 1

HUCÚLSKE KONE - TRYSKÁČY 2 : 8

T.Duben 1, Mi.Holka1 - P.Durdiak 3, M.Zabák 2, M.Ščasný 1,Ľ.Dúbik 1 ,I.Nemeš 1

11.kolo

02.01.10

Predohrávka 20.12.09

DEVILS - BEACH BOYS 6 : 8

J.Rusnák2,Ľ.Klúčar 2, L.Rusnák 2 - B.Tkáčik 3,A.Varga 2,A.Petrík 1, M.Špitalský 1,M.Psota 1

Predohrávka 26.12.09

STARÁ GARDA - CINGULÁŠI 1 : 2

Ro.Bako - V.Fúska 1, Ma.Holka 1

Predohrávka 27.12.09

PREDÁTORS - HUCULSKE KONE 1 : 2

O.Selický 1 - T.Duben 2

KILLERS - MIŠ MAŠ 0:5 kontumačne

OŠK WARRIORS - ČERVENÉ STRIKY 8:4

J. Varga 4, L.Mesároš 2, S.Husár, D.Mesároš – Ľ.Laník 2, T.Zámečník, M. Studený

Tabuľka po 11.kole

# Mužstvo ZVRPSkóreBody
1. OŠK Warriors 1090171:1518
2.Beach Boys 1081157:3717
3. Tryskáčy 1072161:2416
4.Miš Maš 1080250:2716
5. Cinguláši 1050557:5210
6.Červené stryky 1041540:459
7. Huculské kone 1040639:508
8.Predátors 1031630:347
9. Stará garda 1031639:527
10.Killers 1010920:832
11. Devils 10001025:700

1.zápas, streda 6.januára 2010

OŠK WARRIORS - PREDÁTORS 16 : 4

L.Mesároš 6,V.Viskup 5, M.Viskup 4, J.Varga1 - J.Šedovič 3, J.Andrášik 1

BEACH BOYS - HUCÚLSKE KONE 9 : 6

S.Varga 2,R.Zaujec ml. 2,M.Špitalský 2, A.Varga 2, M.Psota1, A.Petrík 1 - T.Duben 3, Mi.Holka 2, Mi.Duben 1

TRYSKÁČY - ČERVENÉ STRIKY 6 : 5

M.Ščasný 3, I.Nemeš 1, M.Zabák 1 , L.Dúbik 1 - T.Zámečník 2, L.Laník 2, P.Chlebec1

MIŠ MAŠ - CINGULÁŠI 10 : 5

M.Kutak 4, M.Bako 2, M.Vajda 2, V.Hrnčiar 1, R.Zaujec st. 1 - D.Duben 3, Ma Holka1,J.Psota 1

2.zápas, sobota 9.januára 2010

OŠK WARRIORS - PREDÁTORS 18 : 2

L.Mesároš 7, J.Varga 6, D.Mesároš 3, M.Viskup 2 - I.Durka 1, J.Šedovič 1

BEACH BOYS- HUCÚLSKE KONE 11 : 1

B.Tkáčik 3, MŠpitalský 3, A.Petrík 2,M.Psota 2,S.Varga 1 – Mi.Holka 1

TRYSKÁČY - ČERVENÉ STRIKY 6 : 6

M.Ščasný 2, LDúbik 2, I.Nemeš 2 – M.Studený 4, J.Pekár 1, P.Chlebec 1

MIŠ MAŠ - CINGULÁŠI 12 : 4

M.Kutak 5, M.Bako 3, V.Hrnčiar 2, R.Zaujec st. 1, M.Matúš 1,M.Vajda 1 – Ma.Holka 1,V.Fúska1, S.Pavel 1, J.Psota 1


Semifinále

nedeľa 10.januára 2010

1.zápas

BEACH BOYS - TRYSKÁČY 9 : 5

A.Varga 4,M.Psota 2,R.Zaujec ml 1,A.Petrík 1, M.Špitalský 1 - M.Ščasný 3, I.Nemeš 2

OŠK WARRIORS - MIŠ MAŠ 12 : 1

L.Mesároš 4, V.Viskup 4, J.Varga 3, M.Viskup 1 - M.Kutak 1

2.zápas

BEACH BOYS - TRYSKÁČY 8 : 2

A.Petrík 4, M.Psota 2,R.Zaujec ml. 1, A.Varga 1 - L.Dúbik 1, T.Selický 1

OŠK WARRIORS - MIŠ MAŠ 15 : 2

V.Viskup 7, M.Viskup 6, L.Mesároš 2 - B.Mesároš 2


Finále

nedeľa 17. januára 2010

OŠK Warriors - Beach Boys 13 : 7

M.Viskup 5, L.Mesároš 4, V.Viskup 3, J.Varga 1 - A.Varga 4, M.Psota 2, M.Špitalský 1

Zápas o 3.miesto

nedeľa 17. januára 2010

Miš Maš - Tryskáčy 6 : 5 po sam. nájazdoch

M.Kutak 4, V.Hrnčiar 1, R.Zaujec st 1 - P.Durdiak 2, M.Sčasný 2, I.Nemeš 1


Hrá sa na školskom dvore systémom 3+1 a s pravidlami, ktoré si vedúci mužstiev odsúhlasili na predturnajovej schôdzi.

Stanovené začiatky v základnej časti sú vždy nasledovné:

  • 1. zápas – 11.00 hod.
  • 2. zápas – 11.45 hod.
  • 3. zápas – 12.30 hod.
  • 4. zápas – 13.15 hod.
  • 5. zápas – 14.00 hod.
Štvrťfinále a semifinále sa hrá na dva zápasy a lepší z nich postupuje. V prípade remízy prebehne 5 samostatných nájazdov ( vždy iný hráč z mužstva) a ak sa nerozhodne tak nasledujú po jednom z každej strany až do rozhodnutia( tu už môže aj viac krát strieľať jeden hráč).
O tretie miesto a finále sa hrá na jeden zápas z rovnakými pravidlami v prípade remízy ako vo štvrťfinále či semifinále.

Termíny vyraďovacích zápasov sa dozviete včas pri konci základnej časti.